• 95 768 90 10

Kariera

Jeżeli chcesz pracować w zespole młodych ludzi, jesteś samodzielny i posiadasz wiedzę i kwalifikacje, studiujesz i chcesz pracować w odpowiadającym Tobie czasie, to wyślij swoje CV, pochwal się wiedzą i umiejętnościami, a możliwe, że znajdziesz ciekawą i atrakcyjna pracę.

Oferty pracy

Wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii związanych z sieciami
  • Znajmość systemów operacyjnych Windows (XP,VISTA,7,8)
  • Umiejętność konfiguracji sieci w systemach Windows, Linux
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Umiejętnność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Atuty

  • Praktyczna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientami
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP w zakresie obsługi, konserwacji, montażu do 1kV
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki
  • Wykształcenie techniczne
  • Własny środek transportu

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę
  • Dobre zarobki
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres biuro@psk-net.pl z oświadczeniem o zgodzie na przechowywanie danych adresowych.

Główne zadania

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy minimum 4 godziny.
  • Komunikatywność i kreatywność.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych

Oferujemy

Adres siedziby:

PSK-NET
   ul. Rynek 3
   73-200 Choszczno
Biuro
   tel. 95 768 90 10 w.20