Bitdefender

Bitdefender
Najskuteczniejszy antywirus na świecie

Potwierdzony testami

Korzyści z wyboru oprogramowania antywirusowego Bitdefender

Najlepsza ochrona

Wybierając naszego antywirusa zapewniasz sobie i swojemu komputerowi lub urządzeniu mobilnemu jedną z najlepszych ochron na świecie. Nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoje bezpieczeństwo w Internecie oraz o bezpieczeństwo swoich plików. Nasze wieloletnie doświadczenie w walce z cyber-zagrożeniami zapewnia nam ugruntowane miejsce w czołówce każdego testu oprogramowania antywirusowego, czy to pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej ilości fałszywych alarmów czy wydajności.

Moduł antykradzieżowy

Moduł antykradzieżowy Bitdefender, pomoże ci w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, tabletu albo laptopa, a Twoje szanse na odzyskanie urządzenia drastycznie się zwiększą. Dzięki Bitdefender Central możesz zarządzać ochroną wszystkich podłączonych do konta urządzeń, a nasi certyfikowani technicy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ci z każdym problemem jaki, napotkasz podczas korzystania z naszego programu.

Ochrona w chmurze

Antywirus Bitdefender korzysta z chmury, do której automatycznie podłączane są Twoje urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie niewyobrażalnie szybko reagować na każdy atak. Wykrywając nowy rodzaj zagrożenia u jednego z użytkowników, za pomocą chmury, możemy natychmiast zaktualizować bazy programów antywirusowych u wszystkich pozostałych, tworząc najlepszą ochronę, która jest nie do przejścia.

Wielowarstwowa Ochrona i Naprawa Ransomware

Bitdefender  zapewnia wielowarstwową ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroni najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware.

Zatrzymuje ataki przed ich wykonaniem

Nowa, adaptacyjna warstwa, ochrony oparta na sieci, zapobiega wykorzystaniu luk w systemie, wykrywa i blokuje próby brute-force, zapobiega atakom botnet i wysyłaniu poufnych informacji w niezaszyfrowanych formularzach.

Kompletna ochrona nowej generacji dla Windows, macOS, iOS i Android

Bitdefender Family Pack 2020, wybrany produktem roku przez AV-Comparatives, zapewnia najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem e-zagrożeń, w różnych systemach operacyjnych.

Zatrzymuje ataki przed ich wykonaniem

Ochrona dla całej rodziny

  • Kontroluj czas, jaki spędzają Twoje dzieci przed komputerem.
  • Śledź ich działania podczas korzystania z systemów Windows, macOS, Android i iOS.
  • Dbaj o bezpieczne przeglądanie internetu przez Twoje dzieci.
  • Trzymaj je z dala od niewłaściwych treści.
  • Pozwól zaufanym kontaktom telefonować i wysyłać SMS-y dzieciom. Blokuj połączenia przychodzące, które pochodzą z nieznanego numeru.
  • Zawsze wiedz, gdzie są Twoje dzieci, gdy używają urządzenia mobilnego z funkcją śledzenia GPS.
Z funkcją Safe Check-in Twoje dziecko może dać Ci znać, że jest bezpieczne.

Oto rodzina niekwestionowanych liderów

Najlepsza ochrona w testach wykrywania złośliwego oprogramowania, zoptymalizowana szybkość i najlepsza wydajność na różnych platformach, ochrona prywatność i danych osobowych online.

[av_productslider categories='86' columns='4' items='9' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' offset='0' sort='0' autoplay='no' interval='5' av_uid='av-97xy1' custom_class='']