Usługi z zakresu montażu oraz serwisu monitoringu CCTV

Kompleksowy montaż

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu i instalacji monitoringu CCTV. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat oddajemy produkt, który cechuję się stabilnością oraz bezawaryjnością przez długie lata. Zadzwoń i uzyskaj ofertę dobraną pod Siebię!

Serwis urządzeń CCTV

Kamera nie działa ? Wyświetla czarny obraz ? A może cały system przestał działać i nie wiesz co zrobić? To nic takiego! Zadzwoń do nas i zamów usługę diagnozy wraz z serwisem aby przywrócić swój system monitoringu do działania. Pamiętaj iż każda z awarii miała swoją przyczynę. U nas nie tylko naprawisz swój sprzęt ale także zespół poinformuję Ciebie jak uniknąć takiej sytuacji w przyszłości i nie narazić się na dodatkowe ksozta

Dostęp z każdego miejsca

Dzięki pakiecie Internet + Monitoring otrzymujesz od nas możliwość podglądu kamer na żywo z każdego miejsca na ziemi. Od teraz nie musisz posiadać wielkiego sprzętu do sterowania całą aparaturą monitoringu, wystarczy usiąść wygodnie w fotelu, wziąć telefon, laptop bądź tablet i mieć wgląd na widok kamery.

Monitoring, ale czy to dla mnie?

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje lub swojej rodziny, albo prowadzisz własną firmę i zależy Ci aby w przypadku włamu bądź kradzieży znaleźć sprawcę jak najszybciej to monitoring jest właśnie dla Ciebie! Coraz więcej firm oraz osób prywatnych instaluje kamery w swoich domach czy firmach aby dbać o swoje bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach jest to bardzo powszechne rozwiązanie dzięki czemu w 95% przypadków udaję się złapać sprawcę poprzez nagranie z kamer monitoringu.

Szukasz rozwiązania dla zabezpieczenia Twojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami.